Kamenný obchod 💙 PO – PÁ 10 – 18
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
08.11.2022
Soutěž o kalendáře a diář
Jak si pořídit kalendář snadno a rychle? Nejlépe je vyhrát ho. SOUTĚŽ o kalendáře s autorskými obrázky Lucie Ernestové je spuštěna. Pojďte na to, d... číst celé
02.10.2022
Imunita & aromaterapie
  Nejen v době podzimu je podpora imunity nezbytná.Jak využít sílu přírody pro prevenci a řešení obtíží? Jak účinně posilovat obranyschopnost organ... číst celé
31.07.2022
Po Vietnamu s radostí
Téměř celé tři roky byla země uzavřena všem zahraničním turistům. Konečně letos své brány opět otevřela. Tu příležitost si cestovatelka a fotografka M... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
27.10.2020
Jana Andrésková: jak udělat z úklidu zábavnou hru?
Jana Andrésková je výtvarnice, která vlastní autorskou dílnu Kukando. Tvorba Jany plynule navazuje na Duhovou kočku Lucie Ernestové. číst celé
24.10.2020
Jak se zabavit během podzimních měsíců? Hrami Lucie Ernestové!
Aktuální „covidí“ situace provedla spoustu společenských změn. Rychlostí blesku přešla většina malých i velkých firem na home office. Došlo také na dě... číst celé
21.10.2020 Výstavy
6 let výstav CESTA ŽIVOTEM
Jednotlivé obrazy jsou motivovány životními tématy spojujícími se v jeden celek – v jednu Cestu životem. číst celé
Zobrazit všechny články

   

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Jana Andrésková: jak udělat z úklidu zábavnou hru?
27.10.2020
Komentáře (0)

Jana Andrésková: jak udělat z úklidu zábavnou hru?

Jana Andrésková je výtvarnice, která vlastní autorskou dílnu Kukando. Tvorba Jany plynule navazuje na Duhovou kočku Lucie Ernestové. Pruhovaný kocour má tu čest, nabízet pestrou škálu krásných výrobků obou talentovaných výtvarnic.

Jana Andrésková má vystudovanou ekonomii. Přesto je povoláním webdesignérka a výtvarnice. Inspirací k tvorbě jí jsou výrazné čisté barvy, originální motivy a radost z tvoření. Kukando – barevně pro radost. 

Uklízendo aneb jak děti zabavit úklidem

Jana Andrésková navrhla a vytvořila rodinnou hru Uklízendo. Jedná se o první hru svého druhu, která poskytuje návod, jak naučit děti pořádku. Zkrátka jak pomoci dětem najít motivaci dělat neoblíbené aktivity. Uklízendo podporuje vzájemnou spolupráci rodiče a dítěte, čímž vede k větší pospolitosti a harmonii rodiny. Nejvhodnějším věkem pro Uklízendo je 4-11 let.

Princip hry: děti vlastní výherní kartičky, na které se lepí zlaté samolepky. Děje se tak až po tom, co splní přidělený úkol. Na kartičce je napsáno jméno dítěte spolu s odměnou, kterou po dosažení bodů získá. Kartičky je možné k základní sadě dokoupit.

uklizendo

Plecháčky se zvířecími motivy: z dílny Jany Andréskové pochází originální plecháčky s oboustranným potiskem. Na plecháčcích se vyskytují nejčastěji motivy zvířátek, které Jana nakreslila.

plecháčky

Trička s potiskem: Jana ilustruje dámská trička, které jsou v našem obchodě k mání. K genderové rovnováze současně nabízíme pánská trička z dílny Duhové kočky.

Kukando trička

„S Janou Andréskovou se známe krátce. Seznámily jsme se začátkem letošního léta – červen 2020. Trávily jsme společně dny v kruhu tvořivých lidí pod děčínským Sněžníkem. Jana je výjimečný člověk s kreativním duchem. Naše vzájemná spolupráce mě těší,“ Mirka Maierová majitelka Pruhovaného kocoura.

Zakladatelka Mirka Maierová a majitelka Kukanda Jana Andresková

Jak se vám věci z autorské dílny Jany Andréskové Kukando líbí? Jste mezi prvními, kdo má doma čisto a pohodu díky hře Uklízendo?

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli